HAKKIMIZDA

Word Wide Dil Hizmetleri, 2015 yılında ilk kurulduğu günden bu yana rakipsiz hızlarda kaliteli, güvenilir ve eksiksiz dil hizmetleri sunmaktadır.

Üstlendiğimiz tüm işleri ISO 9001: 2008 (Kalite Yönetimi) ve ISO EN 17100: 2015 (Dil Hizmetlerinde Kalite) standartları ile uyumlu şekilde yürütmekteyiz.

Çalışmalarımızı yürütürken şirket olarak önem verdiğimiz değerleri ve sürdürülebilirliğimizi korumak amacıyla dört temel ilkeye gönülden bağlı şekilde ilerlemekteyiz:

  • Bilinçlilik : Çevremizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz.
  • Güvenilirlik :  Alanında uzman, profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Ekibimize duyduğumuz güven, sizin bize güveninizin teminatıdır.
  • Üstünlük : Olabilecek en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
  • İşini Severek Yapma : Yaptığımız işi çok seviyoruz ve bunu çalışmalarımıza da yansıtıyoruz.
Marka Kalitenizi Geleceğe Taşıyın!

Word Wide ekibi olarak, tüm hizmetlerimizde mükemmelliği hedefliyoruz. İç ve dış pazarlarda başarılı olmak ve kalitemizi geleceğe taşımak amacıyla kendimizi geliştirmek adına sürekli olarak çalışıyoruz.

Ana Misyonumuz:

Misyonumuz, çeviri ve yerelleştirme sektöründe kalıcı bir değer oluştururken tüm müşterilerimize en iyi çözümleri sunarak hizmet vermektir.

Şirketimizde çalışan tüm ekip üyeleri, müşterilerimize karşı son derece saygılı ve şeffaf bir yaklaşım benimsemeyi kendine ilke edinmiştir.

Olumlu düşünmenin gücüne inanıyoruz; düşüncelerimiz bizleri yansıtır. Yarına hep umutla bakıyoruz; olumsuz yorumları bir kenara bırakıp üstlendiğimiz her işe yüksek enerjiyle başlıyoruz.

Yalnızca mesleğimiz üzerinde bir etki yaratmakla kalmayıp oluşturduğumuz değerleri geleceğe de taşımak için çabalıyoruz. Faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz kalite standartları ve bağlı olduğumuz değerler bizim için her şeyden önemlidir.

Word Wide Dil Hizmetleri olarak, düşüncelerimizi ve beklentilerimizi uygulamaya dökerek sizlere çeviri ve yerelleştirme sektöründe sunulabilecek en iyi hizmeti sunmaya çalışyoruz.